Unico ME Club je unikátní luxusní hudební klub o několika stagích a s vlastní kuchyní, vyčnívající nad ostatními podniky svým jedinečným exteriérem a interiérem s nezaměnitelným kouzlem, a to už jen z toho důvodu, že celý objekt byl postaven výhradně za účelem provozu hudebního klubu. V současné době nabízí podnik místo pro maximálně 1 500 hostů v obou halách a přilehlých terasách, několik stovek parkovacích míst a samostatné VIP parkoviště. Nad celým areálem září do nebe silné několikapaprskové světelné dělo, které vás navede přímo až k branám klubu Unico ME.

05_small.jpg

Přední hala č.1

Celý interiér je nádherně prosvícen a laděn do rudé barvy. Pavoukovitá konstrukce zavěšená mohutně do prostoru z nejvyššího bodu obloukovité stropní konstrukce čítá několik světelných hlav, 2 UV děla a perfektní silný zvuk. Z obou stran haly je podélně zavěšeno, kromě výkonné zvukové aparatury, dalších 12 světelných zdrojů, které dotvářejí barevnou atmosféru interiéru. Laserů jen v přední hale napočítáte hned pět!

01_small.jpg

K prezentaci videa a fotografií v průběhu večera slouží nejen obrovská projekce umístěná nad DJ stagí, ale i vhodně umístěné LCD panely po celém klubu. Nesmíme opomenout ani stožár po boku DJeje a zavěšenou plošinu nad tanečním parketem, kde jsou místa především pro krásné GoGo tanečnice a tanečníky, ale nezřídka se zde baví i skupinky hostů.

07_small.jpg

06_small.jpg

Celému prostoru klubu dominují tři bary s možností využití tzv. Happy Hour každý pátek i sobotu od půlnoci do jedné hodiny. Největší a hlavní bar, s příjemným a velmi zkušeným personálem, nese název Absolut bar. Druhý z barů ve spodním patře je pojmenován Cocktail bar a poslední z barů naleznete v horním patře haly pod názvem Chillout bar. Naši barmani tě až do 23 hodiny obslouží přímo na místě kde sedíš!

04_small.jpg

Poslední výsadou přední haly, které mohou naši hosté využít je samostatná kuchyně ve druhém patře sídlící hned vedle první venkovní terasy, kde se můžete občerstvit špízem, hranolkami, vepřovým masem v tortille a jinými pochutinami, které v průběhu celého večera  v pátek i v sobotu přijdou jistě mnohým vhod.

02_small.jpg

03_small.jpg

08_small.jpg

Zadní hala č.2 / Horní patro

Nově vybudovaná stage v zadní hale přinesla krom rozšíření kapacity klubu i zcela odlišný styl interiéru. Oproti studenějšímu designu přední haly, zde z každého koutu dýchá pohodová atmosféra útulného až domáckého prostředí. Po celé stagi jsou rozesety pohodlné boxy složené z několika pohovek, jejichž pohodlnost dotvářejí měkké polštáře. Podlouhlý, zářivě prosvícený bar čítá několik profesionálních barmanů, připravených splnit vám jakékoliv vaše přání.

09_small.jpg

Prostoru dominuje obrovská kompletně prosklenná zrcadlová stěna, skrze kterou je za určitých světelných podmínek možné spatřit celou zadní část města a Krušné hory. Pakliže si chcete provětrat hlavu, dělí vás doslova pár kroků od druhé, velmi rozlehlé venkovní terasy, z níž je naopak vidět vnitřek klubu, celé přihlehlé parkoviště a opět samozřejmě i panorama Teplic.

I přes svou relativně malou rozlohu je celá stage vybavena kvalitním světelným vybavením značky Marten, šesti skeny, třemi světelnými hlavami, UV dělem, neodmyslitelným stroboskopem a efektovou mlhou. Původní velmi výkonná zvuková aparatura z přední haly zasytí svým mohutným zvukem každý centimetr druhé stage. Obrazové vizualizace dotváří opět několik počítačových LCD panelů, na nichž promítáme např. barevnou hudbu, nebo foto a promovideoklipy z již proběhlých akcí.

10_small.jpg

Na Stínadlech 3113, Teplice
(dvě haly vedle fotbalového stadionu FK Teplice v centru města)

Otevírací doba: So 21:00 - 06:00
Spojení: u výpadovky Praha, Bílina, Ústí n/L

Logo ke stažení: ZIP (0,5 MB)


 

Provoz klubu:

GSM: +420
Mail:Příjem tanečníků, castingy:
Mail:

 

 

 


Přání a stížnosti:

Potěšil, nebo Vás naopak rozzlobil někdo z našeho personálu? Jste z nějakého důvodu nespokojeni s našimi službami? Máte-li něco na srdci, neváhejte a informujte nás!

Jméno:
Konakt:
Zpráva:
 

Partneři klubu Unico ME


Návštěv celkem: 1061620
Uživatelů online: 38